تبلیغات متنی

دریافت شبکه های ماهواره و تلویزیون در گوشی با GLWiZ

شاید شما هم به دنبال نرم افزاری باشید که با استفاده از آن بتوانید در گوشی تان شبکه های مختلف تلویزیونی و ماهواره ای را مشاهده کنید؛ بدون آن که به سخت افزاری خاص برای این کار نیاز داشته باشید. برنامه GLWiZ همین کار را در گوشی های اندرویدی انجام می دهد و با کمک آن می توانید از طریق اینترنت پر سرعت شبکه های ماهواره ای، تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی را در گوشی دریافت کنید.

ویژگی های برنامه GlWIZ :

  • دریافت ایستگاه های رادیویی در گوشی
  • مشاهده شبکه های تلویزیونی
  • دریافت ایستگاه های رادیویی مختلف
  • مشاهده با کیفیت بسیار بالا و عالی
  • استفاده از اینترنت برای دریافت سیگنال

 

GLWiZ به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه دریافت شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای در گوشی شناخته می شود که توانسته است در میان کاربران محبوبیت بسیار بالایی به دست بیاورد. این نرم افزار قدرتمند با امکانات منحصر به فردی که به شما خواهد داد، می تواند شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای را به صورت زنده برایتان پخش کند تا از دیدن آن لذت ببرید. برنامه هایی که در این نرم افزار اندروید پخش می شوند به صورت دسته بندی شده در دسته هایی منظم قرار گرفته اند که با توجه به علایق خود می توانید به دسته دلخواه وارد شده تا تمام کانال هایی که برنامه ای مرتبط را پخش می کنند، مشاهده کنید.

نرم افزار اندرویدی GLWiZ توسط کمپانی Goldline Telemanagement طراحی و عرضه شده و امتیاز ۴٫۰ را در سایت پلی استور ازآن خود کرده است. از جمله ویژگی های این اپلیکیشن که قابل ذکر است، پشتیبانی از زبان های فارسی و کوردی می باشد.

مشخصات

  • 42,882 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی شمسی