تبلیغات متنی

افزایش عمر و کارایی باتری گوشی با Greenify

شاید برایتان پیش آمده که با مشکل خالی شدن سریع باتری موبایلتان مواجه شده باشید و همین مسئله باعث شده باشد که در طول روز بارها مجبور به شارژ کردن آن بشوید. معمولا این مشکل برای اکثر افراد حتی در گوشی های موبایلی که به عنوان پرچم دار شناخته می شوند نیز وجود دارد و دلیل آن نیز عدم تناسب در تنظیمات گوشی موبایل است که باعث مصرف بیش از حد باتری موبایل می شود.

ویژگی های برنامه Greenify :

  • افزایش سرعت گوشی با بهینه سازی آن
  • قرار دادن برنامه ها در حالت Hibernate
  • بالا بردن عمر باتری موبایل به صورت چشم گیر
  • استفاده در حالت بدون روت بودن گوشی
  • استفاده از تمام امکانات برنامه با روت گوشی

 

Greenify نرم افزاری معروف برای گوشی های اندرویدی است که با استفاده از آن می توانید باتری گوشی را قدرتمندتر کنید تا مدت زمان بیشتری بتوانید از آن استفاده کنید. گرینیفی قادر است تا برنامه های نصب شده را در حالت آماده بکار (Hibernate) قرار دهد و تا هنگامی که لازم به اجرا و استفاده از آنها نداشته باشید، اجرا نشوند. این کار باعث خواهد شد تا گوشی تنها در مواقعی از باتری استفاده کند که شما برنامه ای را باز کرده و خواهان استفاده از آن باشید. همچنین با گرینیفی می توانید بهینه سازی گوشی را نیز انجام داده و با سرعت بالاتری از آن استفاده کنید.

این برنامه در سایت گوگل پلی بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شده است و امتیازات بالایی که به دست آورده نشان دهنده جذب نظر مثبت کاربران به خود است. برای استفاده از تمام امکانات این اپلیکیشن، باید گوشی اندرویدی خود را روت کنید که البته در صورت عدم روت بودن گوشی نیز می توانید از آن استفاده کنید.

مشخصات

دانـــــلود

  • 51 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی شمسی