تبلیغات متنی

بازی به سوی مرگ Into the Dead 2

سفری به اخر الزمان در مسابقه مبازره با زامبی ها برای نجات خانواده خود. به نظر شما چقدر میتوانید برای زنده نگه داشتن خود و دیگران در جهانی که هیچ امنیتی ندارد تلاش کنید؟؟ ایا میتوانید به زامبی های وحشی و غیر قابل کنترل نیز مسلط شده و ان ها را از بین ببرید؟ پس دست به کار شده و با کمک سلاح های جنگی قدرتمند انها را از میان برداشته و با غلبه کردن به انها جهانی پر از امنیت و ارامش را به همگان هدیه دهید.

ویژگی های بازی Into the Dead 2 :

  • امکان تجربه بازی در ۷ فصل گوناگون
  • وجود بیش از ۶۰ مرحله جذاب و متنوع
  • امکان قتل عام کردن زامبی ها با امکاناتی نظیر اتش سوزی و …
  • قابلیت ارتقای سلاح ها و دسترسی به مدرن ترین ابزار های جنگی
  • مبارزه با بیش از صدها زامبی و به نابودی کشیدن انها
  • صداگذاری ترسناک به همراه محیط گرافیکی خونین و خشن

 

با تلاش پی در پی در Into the Dead 2 محیط هایی چند گانه و همه جانبه، مکان های مختلفی از زمین های نفتی، پایگاه های نظامی به اردوگاه ها، جوامع روستایی و … را کشف کرده و به کمک انها برای نابودی زامبی ها پیش بروید. امکان به کارگیری سلاح های قدرتمند و مهمات، باز کردن و ارتقاء مواد منفجره، استفاده از سلاح های غواصی، اسلحه های گرم و … نیز از دیگر قابلیت های بی نظیر بازی به شمار میرود. سعی کنید با پیاده سازی ترفندهای از پیش تعریف شده نیز پیروزی شیرینی را به ارمغان بیاورید.

اندروید تاپس قصد دارد یکی دیگر از بازی های پرطرفدار تیراندازی را با عنوان به سوی مرگ ۲ معرفی کند که با طراحی شگفت انگیزی از شرکت نام اشنای PIKPOK در سبک اکشن ارائه شده است تا بتواند حس انسان دوستی و مبارزه طلبی را در بازیکنان گوشی های اندرویدی زنده کند. گفتنیست که این بازی به علت محبوبیتی که در میان هوادارانش داشته طراحان خود را برای ساخت دومین نسخه ان وادار کرده است. با شرکت در بازی میتوانید مسابقات پی در پی را با انجام موفقیت امیز ماموریت های مهیج نیز تجربه کرده و رکورد بهترین امتیاز را به کسب کرده و به ثبت برسانید. امکان به اتش کشیدن مکان مسقر شده زامبی ها نیز قابل دسترسی است کافیست به طور ناگهانی و مرموزانه، با در دست داشتن بمب های اتش زا و بطری های نفتی متنوع نیز به صورت یکجا به کشتار دسته جمعی انها منجر شده و انها را به فلاکت و نابودی بکشانید. شایان ذکر است که گیم پلی بازی به نوعی ترسناک و خشن طراحی شده و لزوما برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمیشود.

  • 314 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی شمسی