تبلیغات متنی

برنامه مشاهده تلویزیون سیمای همراه MobileTV (SimayeHamrah)

تماشای انلاین شبکه های تلویزیونی را با کیفیتی بالا در برنامه MobileTV (SimayeHamrah) تجربه کنید. این نرم افزار مناسب کسانی می باشد که وقت کافی برای مشاهده و تماشای کانال های تلویزیونی را ندارند تا با استفاده از MobileTV (SimayeHamrah) امکان دیدن شبکه های دلخواه و همچنین ایستگاه های رادیویی را داشته باشند.

ویژگی های برنامه MobileTV (SimayeHamrah) :

  • پخش زنده شبکه های مختلف
  • پخش زنده فعال با امکان پخش شناور
  • قابلیت پخش انلاین همه شبکه‌های استانی
  • نمایش جدول پخش شبکه‌های منتخب تلویزیون و رادیو
  • بیش از ۱۳ کانال پخش زنده از اماکن مذهبی

 

در سیمای همراه میتوانید با خیالی اسوده و راحت به پای تماشای انلاین شبکه های مختلف IRIB، رادیو، فیلم های اموزشی و … را بنشینید و از تماشای انها در زمانی که مد نظرتان است، لذت ببرید. جالب است بدانید که در این برنامه به راحتی میتوانید اطلاعاتی کامل و دقیق را از بازیگران مورد علاقه، هنرمندان، ورزشکاران و … را به دست اورده و بیو گرافی جامعی را از انها کسب کنید. 

سیمای همراه توانسته به طور حرفه ای نیز ارشیو بزرگی از فیلم های منتشر شده به صورت قانونی و سری را در اختیار بگذارد و همچنین شما را قادر ساخته تا در محیطی جذاب و دیدنی نیز به جستجوی شبکه های مورد علاقه خود بپردازید. به جرات میتوان گفت که سیمای خانواده تنها برنامه ای است که به صورت انلاین امکان پخش شبکه های استانی را فراهم کرده است در واقع با پشتیبانی توانمند خود توانسته شبکه های گسترده ای را پوشش دهد که مشابه این قابلیت به ندرت در برنامه مشابه یافت میشود.

نکته بسیار مهم :

توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار باید برنامه های MX Player یا Daroon Player را بر روی گوشی خود نصب داشته باشدی

مشخصات

  • 1,835 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی شمسی