تبلیغات متنی

برنامه امنیتی و بهینه سازی اندروید Power Security-Antivirus Clean

Power Security-Antivirus Clean نرم افزاری کاربردی و چند منظوره برای سیستم عامل اندروید می باشد که به عنوان یک جعبه ابزار قدرتمند می توانید به آن نگاه کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید به امکاناتی مانند ضد ویروس، بهینه ساز گوشی، قفل گذار گوشی و … دسترسی داشته باشید.

ویژگی های برنامه Power Security-Antivirus Clean :

  • حفاظت از گوشی در برابر فایل های مخرب
  • اسکن و حفاظت از گوشی به صورت همیشگی
  • قفل گذاری برنامه های نصب شده در گوشی
  • حذف کردن فایلهای زائد و بی استفاده گوشی
  • بهینه سازی و افزایش سرعت موبایل

 

نرم افزار Power Security-Antivirus Clean در گزینه اول به عنوان یک ابزار امنیتی قدرتمند شناخته می شود که امکان حفظ امنیت گوشی شما در برابر بدافزارهای مختلف را دارد. انواع بدافزارهای مختلف مانند ویروس ها، مالوارها و … توسط این نرم افزار شناسایی و از وارد شدن و فعالیت های مشکوک جلوگیری خواهد شد. گزینه بعدی در استفاده از این اپلیکشن، امکان بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی می باشد. به این ترتیب گوشی همراهتان سرعت بیشتری در هنگام پردازش های مختلف دارا خواهد بود. امکان قفل گذاری اپلیکیشن های مختلف نصب شده در گوشی با استفاده از رمز عبور یا الگو دلخواه نیز فراهم آمده است.

بخش امنیتی این نرم افزار اندروید به صورت RealTime و همیشگی قادر به حفاظت از دستگاه اندرویدی می باشد. این بخش هیچگاه غیر فعال نخواهد شد تا به هنگام مواجه شدن با هرگونه بدافزاری اقدام به بلوکه کردن آن بنماید.

مشخصات

  • 93 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی شمسی